portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Praca IT
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Praca IT

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ciemnamina 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 08, 2017 22:32
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 11:49    Temat postu: Praca IT

Cześć wszystkim! Jest tutaj ktoś, kto pracuje w IT jako freelancer? Póki co siedzę w korpo ale zastanawiam się nad pójściem solo. Co o tym myślicie? Dobry pomysł? Pozdrawiam Smile
Eferminka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sie 08, 2017 22:24
Posty: 20
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 8:39    Temat postu: Re: Praca IT

Praca "solo" jak najbardziej może być dobrym rozwiązaniem jeśli czujesz, że masz dość. Dobrze jest działać wtedy jako outsourcer swoich możliwości. Wszystko zależy od tego, jakie umiejętności posiadasz. Ja działam głównie jako twórca stron internetowych. Założyłem swoją firmę z pomocą http://ideaplace.pl/pl/ i taka forma pracy mi bardzo odpowiada Smile
Braciak 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 23, 2019 13:51
Posty: 70
Skąd: Tczew

PostWysłany: Śro Lip 10, 2019 20:11    Temat postu: Re: Praca IT

Początki mogą być trudne, ale wydaje mi się, że lepiej na własną rękę. Wiesz, ja mam ogólnie uprzedzenie do pracy w korporacjach, ta paskudna atmosfera...brrr
seneiver 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Kwi 05, 2019 13:36
Posty: 24
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 12:25    Temat postu: Re: Praca IT

Na początku możesz zacząć nie rzucając tak od razu swojej aktualnej pracy, a przyjmować jakieś pojedyncze zlecenia, aby zacząć poszerzać swoje portfolio, bazę klientów. Początki są ciężkie, ale jeśli na prawdę tego chcesz i nie boisz się wyzwań to jak najbardziej warto iść w tę stronę! Życzę powodzenia Smile




____________________________________________________________
Sprawdź co oferuje Ci obsługa informatyczna gdynia.
offczarek 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Kwi 23, 2019 21:19
Posty: 39
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 14:01    Temat postu: Re: Praca IT

Tak, zacząć ostrożnie i się starać. Myślę, że jeśli jesteś zmotywowany i dobry w tym, co robisz, uda sięSmile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama