portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Narzędzia dla youtuberki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Narzędzia dla youtuberki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Śro Mar 27, 2019 11:21    Temat postu: Narzędzia dla youtuberki

W najbliższych planach mam utworzenie kilku materiałów video na you tube, chcę wystartować z realizacją latem, a na daną chwilę szukam pomocnych narzędzi- mam na myśli zwłaszcza programy polepszające jakość obrazu i dźwięku. Mój znajomy, który ma w tym temacie dużo więcej doświadczenia niż ja polecił mi vegas pro jako kompletny edytor. Poczytałam o tym oprogramowaniu tutaj https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro oraz na kilku stronach opiniotwórczych. Ludzie chwalą, ale cena nie jest niska. Z drugiej strony zakup może być opłacalny, bo faktycznie jeden program zawiera wszystkie funkcje jakich mi potrzeba. Warto Waszym zdaniem kupić?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama