portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Znacie się na perfumach?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Znacie się na perfumach?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lucela 
   

Bywalec


Wiek: 26
Dołączył: Pią Maj 24, 2019 21:25
Posty: 38
Skąd: Częstochowa czasem Wawa

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 13:30    Temat postu: Znacie się na perfumach?

Dziewczyny...i Panowie zresztą teżWink Znacie się na perfumach? Planuję zrobić upominek dla siostry, która uwielbia o siebie dbać i nie chciałabym gafy strzelić. Otóż znalazłam w necie taką oto wodę perfumowaną Paco Rabanne: https://perfumy.pl/product-pol-3427-Paco-Rabanne-Lady-Million-Lucky-woda-perfumowana-80-ml.html , opakowanie wygląda pięknie i ekskluzywnie, ale mama zawsze mi powtarzała, że nie wszystko złoto, co się świeci...Doradźcie mi proszę czy warto je kupić? Marka znana, jednak nigdy nie miałam zagranicznych perfum z górnej półki, stąd moje zapytanie.
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 21:55    Temat postu: Re: Znacie się na perfumach?

Kojarzę te perfumy. Mają bardzo intensywny zapach, więc musisz zastanowić się czy siostra akurat takowe lubi. Ewentualnie poszukaj na jakichś blogach perfumeryjnych porad, opisów oraz recenzji. Ja takie kroki poczyniłam właśnie szukając perfum na prezent dla partnera. Finalne wybrałam Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour , ponieważ przeczytałam że mają aromat morski z nutami owoców i kwiatów, a mój facet akurat takie kompozycje uwielbia.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama