portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Urlop inny niż wszystkie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Urlop inny niż wszystkie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
offczarek 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Kwi 23, 2019 21:19
Posty: 39
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 13:59    Temat postu: Urlop inny niż wszystkie

Hej. Praktycznie co roku gdy mam urlop staram się gdzieś wyjeżdżać i zawsze jest ten sam dylemat: gdzie? Wpadłem więc na pomysł, żeby w tydzień czasu kilka miejsc objechać kamperem, znalazłem dość korzystną ofertę wypożyczenia takiego auta: https://kampery-wynajem.pl/ , sądzę że to genialny pomysł. Rodzinka niestety ma wątpliwości, czy aby na pewno to jest komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza dla naszego dziecka. Ja uważam, że tak, bo kampery są wyposażone bardzo dobrze. Powiedzcie mi, jak ich przekonać?
krzysiekparys 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Pią Sie 16, 2019 23:56
Posty: 15
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 0:06    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Świetny pomysłSmile Ciekaw jestem czy np. lekko po sezonie, tj. np. we wrześniu wynajem kampera kosztowałby mniej?
ormanda 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 11:30
Posty: 38
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 11:33    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Lubię też podróżować. Ale nie jestem zwolennikiem kampera. Lubię przebywać w hotelach. Jest w nich jakaś specjalna atmosfera.
laoise 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Paź 27, 2019 0:45
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 30, 2019 0:43    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Zobacz Łebę i inne miejscowości nad polskim morzem na http://spotcameras.com/pl/
Babelu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 20, 2019 14:57
Posty: 85
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Paź 30, 2019 10:46    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Zainteresowaliście mnie tymi kamperami, weszłam na stronę i w sumie wychodzi na to, że taniej będzie wynająć pokój w luksusowym hotelu...
_________________________________________
usg dziecka Łódź
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 14:19    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Podróż kamperem to świetne rozwiązanie. Znam rodzinkę, która wybrała się na ponad miesięczną podróż kamperem z niespełna rocznym dzieckiem, wiec można. I jeśli ktoś lubi takie klimaty to to jest jak najbardziej wygodne rozwiązanie. Wink





________________________________
Zainwestuj w swój własny zbiornik na olej białystok.
irmand 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 13:06
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 10:18    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Myślę, że trudno jest znaleźć kogoś, kto nie lubi podróżować. Czekam też na lato, aby udać się na wycieczkę. Nadal planuję podróż.
Czy możesz polecić piękne miejsca na relaks?
Pannaangella 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Pią Paź 04, 2019 8:28
Posty: 23
Skąd: Lidz

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 1:27    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Latem będzie to dobry czas na podróż. Wiele krajów już znosi ograniczenia kwarantanny. Możesz udać się do pięknego miejsca z dala od turystów w kamperze. Wybór miejsca może być zachętą do podróżowania. Możesz oblicz długość trasy na https://www.najlepszetrasy.com/ . Tutaj można oszacować odległość i czas podróży, miejsca, aby zatrzymać się i zrelaksować.
ormanda 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 11:30
Posty: 38
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 20:00    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Chcę ci doradzić. Zobacz prognozy pogody przed wyjazdem na wycieczkę. Byliśmy ostatnio nad jeziorem. godzinę po naszym przybyciu zaczął silny wiatr i padał deszcz i burza. To był najgorszy pobyt
jorise 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Wto Cze 23, 2020 22:49
Posty: 22
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 22:57    Temat postu: Re: Urlop inny niż wszystkie

Lubię też podróżować. Moje wakacje już się rozpoczną. Ale martwię się o pogodę. W tym roku pogoda nie pozwala nam się zrelaksować. Śledzę https://meteoprog.pl/ . Naprawdę chcę, że na moich wakacjach nie będzie deszczu i podmuchów wiatru
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama