portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Boże Narodzenie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Boże Narodzenie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Gru 01, 2021 21:07    Temat postu: Boże Narodzenie

Zastanawialiście się kiedyś nad wyjazdem na Boże Narodzenie? W tym roku jestem tak zmęczona, że sama myśl o przygotowywaniu świąt wywołuje we mnie wielki stres. Widziałam, że hotel Skalite https://hotelskalite.pl/boze_narodzenie_szczyrk ma jeszcze wolne miejsca, więc się waham czy nie wyjechać z mężem i dzieciakami.
Bonifacy2 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 23:14
Posty: 89
Skąd: Podlasie

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 19:47    Temat postu: Re: Boże Narodzenie

Święta w górach? W moim odczuciu świetna opcja. Kto wie czym sam nie namówię rodzinki na podobny wyjazd, np. do Zakopanego. Czytałem na blogu https://www.zakopaneapartamenty24.eu/blog/co-robic-w-zakopanem-gdy-pada-deszcz-miejsca-i-pomysly, że tutaj nie sposób się nudzić, nawet wtedy gdy pogoda nie sprzyja. Jest też gdzie przenocować w komfortowych warunkach- np. w którymś z tutejszych apartamentów, oferujących więcej wygód niż większość hoteli.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama