portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham Łebę » Forum » Jakie są cechy podłączenia kamery CCTV do komputerów?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie są cechy podłączenia kamery CCTV do komputerów?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
irmand 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 13:06
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 20:33    Temat postu: Jakie są cechy podłączenia kamery CCTV do komputerów?

Jakie są cechy podłączenia kamery CCTV do komputerów?
kalatea 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Czw Wrz 02, 2021 9:16
Posty: 15
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 7:34    Temat postu: Re: Jakie są cechy podłączenia kamery CCTV do komputerów?

Będziesz musiał podłączyć CCTV do komputera za pomocą specjalnych kabli. Aby komputer mógł widzieć CCTV, musisz pobrać sterowniki. DriverPack pomoże Ci znaleźć sterowniki. DriverPack ma bardzo dużą bibliotekę sterowników. Ale jeśli nagle czegoś w nim brakuje, wie, jak je wyszukać w Internecie za pomocą usługi DevID i zainstalować. Tutaj znalazłem Sterowiki do laptopów od HP https://driverpack.io/pl/laptops/hp i bez problemu podłączyłem kamerę do laptopa.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama