portal osiedli, dzielnic i miast

Łeba - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Łeba - ciekawe knajpki nawakacyjne wieczory ??
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Łeba - ciekawe knajpki nawakacyjne wieczory ??

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
TurystkaWLKP1989 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Mar 20, 2011 7:56
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 7:58    Temat postu: Łeba - ciekawe knajpki nawakacyjne wieczory ??

Witam ! Smile
W lipcu wybieram się na urlop do Łeby. Będę na campingu Smile
Jednak interesuje mnie czy są jakieś fajne knajpki, gdzie można wieczorem iść ze znajomymi i przy piwku czy drinku posłuchać jakiejś muzyki na żywo czy potańczyć ? Smile Nie chodzi mi o żadne kluby itp gdzie płacicie za wstęp a cena piwa czy drinka jest tam dwukrotnie wyższa niż w tych knajpkach. Mam na myśli typowe nadmorskie knajpki "piwne" gdzie grają jakieś zespoły na żywo (zespoły raczej mało znane ale wykonują znane utwory) Smile
Możecie podać nazwy lub adresy tych miejsc?

I jeszcze jedno pytanie - przy której ulicy jest główny deptak miasta (coś w rodzaju promenady, z knajpami z jedzeniem, straganami itp)?

Dzięki za pomoc Smile

Asia z Poznania :
bloodysnowman 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lut 11, 2013 10:12
Posty: 5
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:31    Temat postu: Re: Łeba - ciekawe knajpki nawakacyjne wieczory ??

Podbijam pytanie. Większość knajpek, które widywałem były drogie niczym kolektory słoneczne, cennik których jest nieproporcjonalnie duży. Zna ktoś jakieś ciekawe i w miarę tanie miejsca?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama